sKLEP MOTORYZACYJNY

Awarie samochodowe – pomoc sklepów motoryzacyjnych

Korzystanie z auta może mieć różne cele. Niektórzy potrzebują czterech kółek, aby dojeżdżać do pracy, inni do podróży turystycznych, a jeszcze inni dla chęci posiadania, zaimponowania znajomym, czy z czytaj więcej »

kolektory słoneczne kraków

Jaki kolektor słoneczny wybrać?

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem kolektora słonecznego to znaczy, że chcemy przestać płacić wysokie rachunki za prąd czy opał. To bardzo dobrze, że doszliśmy wreszcie do takiego etapu, że wiemy, co czytaj więcej »

klimatyzacja montaż Kraków

Wybór klimatyzacji

Klimatyzacja jest dzisiaj niezbędna w każdym domu i firmie. Gdyby nie wysokie ceny prądu to zapewne byłby one jeszcze częściej montowane niż teraz. Z drugiej strony lepiej jest zapłacić w okresie letn czytaj więcej »

pozycjonowanie katowice

Pozycjonowanie strony internetowej w Katowicach - od czego zacząć?

W czasach coraz większego rozwoju internetu, jako narzędzia, dzięki któremu można pozyskać wielu nowych klientów, rośnie też liczba firm chcących wykorzystać ten trend dla własnego rozwoju i zysków. czytaj więcej »

fartuchy jednorazowe

Fartuchy jednorazowe medyczne - niezbędny element stroju ochronnego

Fartuchy jednorazowe są niezbędnym elementem ochronnym, zapewniającym izolację odzieży od substancji, mogących powodować jej zabrudzenie, narażenie na wilgoć lub kontakt z elementami szkodliwymi. , d czytaj więcej »

prawo OCHRONY śRODOWISKA

Prawo ochrony środowiska

Ochrona środowiska naturalnego przejawia się w naprawianiu wyrządzonych wcześniej szkód w obszarze środowiska oraz w zaniechaniu działań o charakterze destrukcyjnym, oddziałujących negatywnie na przy czytaj więcej »

Kartony tEKTUROWE Rzeszów

Sklep z pudełkami kartonowymi

Osoby, które są zainteresowane pudełkami kartonowymi na pewno znajda dla siebie taką ofertę, jaka będzie dla nich najlepsza i najkorzystniejsza. Wybierając trzeba będzie sprawdzać nie tylko cenę, a czytaj więcej »

wycena Maszyn i Urządzeń

Kilka słów o pracy rzeczoznawcy

Długo zastanawiałem się czemu poświęcę dzisiejszy tekst. Ostatecznie stanęło na tym, że będzie to praca rzeczoznawcy. Wydaje mi się, że praca rzeczoznawcy nie jest doceniana. Osobiście nie jestem wst czytaj więcej »

Odpływ LINIOWy

Dobry projektant

Bardzo doświadczony projektant, a więc architektem potrafi przygotować na najróżniejsze rozwiązania budowlane. Powinniśmy na pewno kierować się w stronę innowacji. Teraz nie brakuje tak nowoczesnych czytaj więcej »

prawnik krosno

Wybieramy prawnika

Jeśli zastanawiamy się nad wyborem prawnika to trzeba będzie określić się, o co nam chodzi. Jeśli ma to być , którego zabieramy ze sobą do banku żeby przejrzał umowę to musi on się na prawie bankowym czytaj więcej »

 

Na czym nie powinniśmy smażyć?

olej kokosowy

Wiemy doskonale, że nie możemy jeść wszystkiego tego, na co zwykle mamy ochotę. Musimy czasem odmówić sobie czekoladowego batonika czy kolejnej paczki chipsów, bo w przeciwnym wypadku szybo doprowadzilibyśmy się do skrajnej nadwagi i zachorowalibyśmy np. na cukrzycę (jedząc ciągle słodycze). Tak samo musimy uważać na oleje, bo jeśli to nie tylko http://www.olejkokosowyproducent.pl olej Kokosowy wpada regularnie do naszego koszyka, możliwe jest, że wybieramy złe tłuszcze, które szkodzą nam, naszemu ciału i całemu organizmowi. Zobaczmy, na jakie z nich powinniśmy szczególnie uważać.

Na przeróżnych olejach zazwyczaj po prostu smażymy, dlatego na tej obróbce termicznej się skupmy i zastanówmy się, jak ją przeprowadzamy. Najczęściej wylewamy na swoją patelnię ogromną ilość najgorszego oleju rzepakowego, który oczywiście osiada na mięsie, wsiąka w panierkę i dostaje się nawet do warzyw (bo je też musimy usmażyć). A gdy zajrzymy na pierwszą lepszą stronę dietetyczną i przeczytamy dowolny artykuł o niezdrowych tłuszczach, dowiemy się, że to olej rzepakowy jest właśnie jednym z nich. Kategorycznie go więc odstawmy i nigdy więcej do niego nie wracajmy.

dobry olej kokosowy

To na czym możemy smażyć? Czy musimy całkowicie rezygnować z tej metody przygotowywania mięs i ryb? Nie, bo olej kokosowy spokojnie wylejemy na patelnię, smażąc na niej każdą potrawę i uzyskując danie smaczne i wartościowe. Uważajmy tylko, by nie spalić oleju kokosowego, gdyż jest on bardzo podatny na wyższe temperatury i błyskawicznie się rozgrzewa i nagrzewa. Stosując go, zawsze zmniejszajmy ogień.